Atrakcje w Sztutowie

(9)

Muzeum Stutthof w Sztutowie Muzeum Stutthof w Sztutowie zostało powołane dzięki staraniom byłych więźniów obozu KL Stutthof w latach 60-tych XX wieku. Muzeum znajduje się na części dawnego obo... więcej »

ul. Muzealna 6, Sztutowo

Plaża w Sztutowie Plaża w Sztutowie jest pokryta drobnym piaskiem i ma sporą szerokość - do 50 metrów. Latem, na długości około 100 metrów, funkcjonuje strzeżone kąpielisko morskie. Prz... więcej »

Główne zejście od ul. Morskiej

Mierzeja Wiślana Mierzeja Wiślana położona jest na wschodnich krańcach polskiego wybrzeża Morza Bałtyckiego. Wprawdzie sam półwysep rozdzielający Zalew Wiślany od Morza Bałtyckie rozpoczyna si... więcej »

Kąty Rybackie Kąty Rybackie to wczasowa miejscowość położona na Mierzei Wiślanej, między wodami Morza Bałtyckiego i Zalewu Wiślanego. Kąty Rybackie to także miejscowość rybacka - od lat jej mies... więcej »

Krynica Morska Krynica Morska położona jest na Mierzei Wiślanej - oddzielającej Zalew Wiślany od morza. Krynica jest jednym z najmniejszych, rozważając liczbę mieszkańców, polskich miast. Kr... więcej »

Stegna Stegna to popularna nadmorska, położona na Mierzei Wiślanej, zaledwie 30 km od Gdańska, miejscowość wakacyjna. Walorem miejscowości jest dobre połączenie drogowe z Warszawą oraz Łodzią i ... więcej »

Junoszyno Junoszyno to spokojna wieś wczasowa położona pomiędzy miejscowościami Stegna i Jantar. Szeroką, piaszczystą plażę w Junoszynie oddziela sosnowy las. Co prawda, na plażę jest ok 1,5 km, ale ... więcej »

Jantar Jantar to nadmorska wieś wypoczynkowa w gminie Stegna, na Mierzei Wiślanej. W wakacje Jantar zamienia się w turystyczny kurort. Odbywa się tutaj dużo koncertów, imprez, turniejów... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00