Twoje zapisane obiekty noclegowe

Zapisane

Wyślij zbiorowe zapytanie o nocleg

Możesz wysłać jedną wiadomość, którą dostaną wszystkie obiekty zapisane na liście poniżej.

Prześlij zapytanie rezerwacyjne do wszystkich

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Brak obiektów do wyświetlenia

Często zadawane pytania dotyczące w miejscowości Sztutowo

Najczęściej odwiedzaną atrakcją w Sztutowie jest szeroka plaża, latem działa na niej strzeżone kąpielisko. Aby dostać się na plażę trzeba przejść niemal 2 km - ale idzie się przez nadmorski las, więc wędrówka jest przyjemna. Przez Sztutowo przebiega także linia wąskotorowej kolei - Żuławska Kolej Dojazdowa - działa w sezonie letnim i przewozi turystów do pobliskich miejscowości: Stegna, Jantar, Mikoszewo. W gminie wytyczono również wiele szlaków pieszych i rowerowych. W Sztutowie, na terenie byłego obozu koncentracyjnego Stutthof, który działał w latach 1939-1945 znajduje się Muzeum Stutthof.

Sztutowo to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu tylu restauracji, co w dużych ośrodkach. Nie znaczy to jednak, że będziemy chodzic głodni. W Sztutowie działa kilka restauracji, barów, pizzeri czy smażalni ryb. A jeśli chcemy zjeść coś słodkiego to w Sztutowie jest kilka cukierni, kawiarni czy lodziarni. Więcej informacji w zakładce GASTRONOMIA.

Najtańsze noclegi w Sztutowie zaczynają się już od 25-30 zł od osoby za dobę - to głównie oferta tanich kwater, pokoi i domków. Noclegi bliżej plaży są droższe, podobnie jak bardziej komfortowe obiekty (hotele, apartamenty). Tu ceny wahają się w okolicach 45-75 zł od osoby za dobę.